Робен ќе биде казнет поради реакцијата кон Анџелоти


2 копии

Холандскиот фудбалски репрезентативец Арјен Робен имаше жестока реакција кон својот тренер Карло Анчелоти, кој одлучи да го замени пет минути пред крајот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Камерите уловија интересен момент на клупата на Баерн Минхен на вчерашното гостување во Менхенгладбах, каде играчите се шегуваа на сметка на Арјен Робен. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 206 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3744 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Робен ќе биде казнет поради реакцијата кон Анџелоти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: