Разбојници претепале маж во куќа во Бутел

6 копии
6 копии
3 копии

  Лицата почнале да тропаат на вратата од дворот од куќата и да извикуваат погрдни зборови, а потоа ја отвориле портата и едниот од нив вооружен со пиштол ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Гевгелија гласаше против отворање на рудници, а одлуката на граѓаните е задолжитена и обврзувачка за надлежните. Во иднина, општина Гевгелија не ќе може да ...
сите 166 | | | веќе видена

Додека медиумите од региионот пишуваат за насилничкото однесување на Раста, сопругот на Ана Николиќ, таа како да не е многу засегната од сето тоа. Таа на ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Разбојници претепале маж во куќа во Бутел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: