Радост во семејството на Ребека


Ребека ужива со семејството во Маврово на -14. Таа сподели фотографии на својот фејсбук профил. Погледнете ја нејзината снежна магија со најмилите.
| | веќе видена | слични

Екстремно ниските температури и навеаниот снег можеби го прават одењето на работа вистински хорор, но затоа му даваат посебна магија на зимувањето. Токму затоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Жената која беше спасена откако се фрли од мостот Вестминстер во реката Темза била во посета на нејзиниот свршеник во Лондон, а по повод неговиот роденден. ...
сите 230 | | | веќе видена

Додека Груевски константно сее омраза и страв, Заев влева доверба и надеж. Додека Груевски стимулира тензии и немири, Заев повикува на толеранција и мир. ...
сите 299 | | | прочитана: 347 | веќе видена

Зоран Заев, прашан зошто не ја прифаќа понудата на ВМРО-ДПМНЕ да се откаже од Тиранската платформа, одговори дека ваквиот предлог на Груевски е обид за ...
сите 72 | | | прочитана: 4375 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Радост во семејството на Ребека

Од:
До кого (е-маил):
Порака: