Со проверени сили против Исланд


2 копии
14 копии

Селекторот на македонската репрезентација, Раул Гонзалез го објави поширокиот список за квалификациските натпревари против Исланд за пласман на ЕП во Хрватска. ...
| | прочитана: 269 | веќе видена | слични
2 копии

Борко Ристовски се враќа на голот на македонската ракометна репрезентација за претстојните квалификациски натпревари за пласман на ЕП 2018 во Хрватска. ...
| | веќе видена | слични

Селекторот на македонската ракометна репрезентација, Раул Гонзалез го објави поширокиот списокот на играчи кои се во конкуренција за дуелите против Исланд. Во ...
| | прочитана: 211 | веќе видена | слични

Новиот селектор на македонската ракометна машка репрезентација Раул Гонзалес, ја објави листата со играчи за двата квалификациски натпревара против Исланд. ...
| | веќе видена | слични

Борко Ристовски, Немања Прибак и Ацо Јоновски се враќаат во националниот дрес за продолжението на квалификациите за Европското првенство во Хрватска. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Апелацискиот суд во Скопје на својата веб страница ги објави одлуките по жалбите за мерките за претпазливост изречени од Кривичниот суд за обвинетите во ...
сите 181 | | | прочитана: 2775 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 204 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3676 | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ го повика СЈО да работи согласно со законот и укажува дека е должно сите нелегално прислушувани материјали веднаш во законска процедура да ги ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со проверени сили против Исланд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: