Притиснете ја оваа точка на телото и ќе искусите незаборавен секс

7 копии

Датумот на раѓање влијае на вашиот интимен живот, па според хороскопот може да се открие какви сексуални фантазии има секој хороскопски знак.Погледнете каква ...
| | прочитана: 382 | веќе видена | слични
2 копии

 Колку и да изгледа чудно и мажите мечтаат за љубов исто како и жените, но она што ги плаши е губењето на слободата. Постојат неколку причини кои кај мажите ...
| | прочитана: 353 | веќе видена | слични

Некои точки на човечкото тело го зголемуваат сексуалното задоволство, а нема да ги најдете во зоната на која мислите.Кинезите верувале дека за добар секс не е ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Марко Јариќ веќе неколу дена е во Србија, а Аца Лукас отпатува во Турција, каде летува со Соња и нивната ќерка Викторија. Аферата за љубовниот триаголник Соња, ...
сите 12 | | | прочитана: 547 | веќе видена

Белгиските власти во средата доцна навечер, во рамките на истрагата за обидот за бомбашки напад на главната железничка станица во Брисел, извеле серија ...
сите 95 | | | веќе видена

Не се точни тврдењата на новиот премиер Зоран Заев дека со прекинување рекламирањето на CNN и BBC веќе биле заштедени 10 милиони евра. Заев денеска од ...
сите 129 | | | прочитана: 3435 | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека премиерот, Зоран Заев трет ден молчи и бега од одговор, одбивајќи да и каже на македонската јавност што точно договорил во Софија. Од ...
сите 521 | | | веќе видена

Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ- Гостивар организираше ифтарска вечера по повод рамазанските пости, во знак на почит кон нивните сограѓани муслимани. Пред ...
сите 224 | | | веќе видена

Renault објавија нови слики и детали во врска со нивниот нов Megane RS, кој целосно ќе биде претставен на Frankfurt Motor Show во септември. Новиот Megane ...
сите 14 | | | веќе видена

Фото: Vesti.mas Од 8 до 13 мај 2017 година, во Будва, Црна Гора беше одржана 57-та Машинијада. Станува збор за традиционално собирање на студенти и професори ...
сите 123 | | | веќе видена

Доцни изградбата на автопатите. Министерот за транспорт вели дека на терен се соочуваат со сериозни проблеми. Сепак, ветува дека овие делници ќе се изградат. ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Притиснете ја оваа точка на телото и ќе искусите незаборавен секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: