Повеќе од 1,4 милиони Македонци користат интернет, а милион Фејсбук


22 копии
5 копии
2 копии
5 копии
2 копии
18 копии

„Ги немам модриците по телото, но и по години од разводот сеќавањата од преживеаните тепања, навреди, сожалувањата не исчезнаа“, нашата соговорничка ги раскажа ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ смета еден ден е недоволен за анализа на владината програма и дека мора да се остави повеќе време за пратениците и јавноста да добијат подобар увид ...
сите 280 | | | веќе видена

Специјалните либиски сили кои во нормални услови се под контролата на министерот за внатрешни работи, во меѓувреме го уапсиле и Рамадан ал Абеди, за кого се ...
сите 283 | | | веќе видена

Од моментот кога Доналд Трамп стана претседател на САД, јавноста го следи секој негов потег, но и потегот на неговата сопруга Меланија Гласините за неволјите ...
сите 79 | | | веќе видена

Утре во Македонија ќе преовладува сончево и топло време со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од западен правец. Попладне се можни услови за ...
сите 367 | | | веќе видена

Велат дека секоја реклама е добра реклама, иако струмичанката Марија Андоновска, инаку познат македонски модел деновиве беше во фокусот на регионалните медуми ...
сите 4 | | | прочитана: 938 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повеќе од 1,4 милиони Македонци користат интернет, а милион Фејсбук

Од:
До кого (е-маил):
Порака: