Полнач за телефон кој ја користи енергијата на вашето тело


2 копии

Ја знаете онаа ситуација кога сте некаде далеку и ви се испразнува батеријата на мобилниот телефон, па ве фаќа паника? „HandEnergy“ го решава овој проблем. За ...
| | веќе видена | слични

Останато

Аца Лукас вчера попладне пристигна во Србија, каде што вечерта имал настап на сплавот „Порт“. Сепак, тоа што шокирало многумина е однесувањето на Аца, откако ...
сите 70 | | | прочитана: 539 | веќе видена

Белгиските власти во средата доцна навечер, во рамките на истрагата за обидот за бомбашки напад на главната железничка станица во Брисел, извеле серија ...
сите 86 | | | веќе видена

Норвешка го поддржува приемот на Македонија во НАТО и ЕУ и е подготвена да и помогне во тој процес, истакна норвешкиот министер за надворешни работи Борге ...
сите 292 | | | веќе видена

Renault објавија нови слики и детали во врска со нивниот нов Megane RS, кој целосно ќе биде претставен на Frankfurt Motor Show во септември. Новиот Megane ...
сите 4 | | | веќе видена

Вчера регионот го потресе веста дека Богољуб Митиќ Ѓоша ненадејно починал, а неговото тело го пронашла неговата ќерка Наталија. Богољуб починал од последици на ...
сите 80 | | | веќе видена

Огњен Амиџиќ во својата емисија ги покани Светлана Ражнатовиќ – Цеца и нејзината ќерка Анастасија. Девојките отворено зборуваа на сите теми со водителот, а ...
сите 14 | | | прочитана: 589 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полнач за телефон кој ја користи енергијата на вашето тело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: