Почнуваат суштинските разговори за Брегзит

4 копии

– Таквата воздржаност е сосема очигледна и разбирлива. Бизнисот и инвеститорите чекаат да дознаат повеќе околу идните британско-европски односи, а особено како ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

Специјалниот претставник на лондонски Сити, Џееми Браун, смета дека Франција има намера „активно да го поткопува и разурнува“ финансискиот сектор на Велика ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како што минува времето, така на површина се повеќе излегува непрофесионалното, незаконско и необјективно постапување на СЈО кое е политичко обвинителство, ...
сите 216 | | | веќе видена

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ повторно, овој пат директно од господинот Талат Џафери, бараме ден поскоро да свика итна ...
сите 373 | | | веќе видена

Популарноста на Кристијано Роналдо е неверојатно голема на сите континенти, а тоа го потврдија и кинеските фанови. Медиумите од азиската земја информираат дека ...
сите 77 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед, Секој нов ден-нови фотграфии на социјалните мрежи. Брутално секси, Повеќе од ...
сите 32 | | | прочитана: 234 | веќе видена

Фолк пејачот Аца Лукас и неговата нова девојка Бранислава Пашајлија се вљубени до учи еден во друг. Страста не можат да ја скротат дури и на јавни места. Така ...
сите 49 | | | прочитана: 640 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почнуваат суштинските разговори за Брегзит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: