Плаќање билет со мобилен: „Скопска“ наскоро и за корисниците на „Вип“

Можноста за плаќање со мобилен телефон во јавниот превоз со вртење на бројот 185 од Градот и ЈСП ја најавуваа уште кога беше најавено воведувањето на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Не функционира плаќањето на билет за едно возење во јавниот превоз преку мобилен телефон на начинот како што беше најавено, а услугата не можат да ја користат ...
| | веќе видена | слични

Останато

На интернет се појавила снимка од првиот бакнеж на парот кој наскоро можеби ќе биде на чело на Франција – 39-годишниот Емануел Макрон, и неговата 26-години ...
сите 341 | | | веќе видена

Успешниот референдум во Гевгелија како „ветер во крилја“ ги охрабри жителите на Валандово. Сега и тие го бараат истото демократско право – да се изјаснат дали ...
сите 219 | | | веќе видена

Во врска со проблемот на исплатата на субвенциите за земјоделците, согласно на мислењето на најголем дел од експерите за кривично право, постои проблем со ...
сите 93 | | | прочитана: 3192 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Плаќање билет со мобилен: „Скопска“ наскоро и за корисниците на „Вип“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: