Пике ги повика навивачите да престанат да го исвиркуваат Гомеш


2 копии

Барселона славеше над Валенсија 4:2, во 28.коло и го задржа чекорот со Реал во шампионската трка, додека Атлетико во дербито славеше над Севилја 3:1. Барса се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот шампион Барселона очекувано оствари победа над Валенсија (4-2) во последниот меч од 28.коло во Примера, но не беше се идеално за каталонците кои ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона ја победи жилавата Валенсија на „Камп Ноу“ со 4-2, во натпревар во кој каталонците беа многу подобар ривал, но мораа добро да се потрудат, да се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По поразот во претходното коло на гостувањето во Ла Коруња, Барселона повторно се врати на победите славејќи во 28. коло на домашен терен против Валенсија со ...
| | веќе видена | слични

Лео Меси со два погодоци ја предводеше Барселона до триумф од 4-2 над Валенсија и продолжување на борбата со Реал Мадрид за титулата во ШпанијаВо последниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 206 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3744 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пике ги повика навивачите да престанат да го исвиркуваат Гомеш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: