Огромната инвестиција на Visa во Европа почнува да се исплати

2 копии
3 копии
3 копии
2 копии

Американскиот финансиски гигант групацијата „Голдман Сакс", соопши дека забележала раст на профитот и приходите во првото овогодишно тримесечје, со солиден ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Велат дека секоја реклама е добра реклама, иако струмичанката Марија Андоновска, инаку познат македонски модел деновиве беше во фокусот на регионалните медуми ...
сите 3 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 59 | | | веќе видена

Бизнисменот Сеад Кочан утрово беше на распит во Специјалното јавно обвинителство заедно со адвокатот Никола Додевски. Макфакс дознава дека Кочан исказот го дал ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Огромната инвестиција на Visa во Европа почнува да се исплати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: