Новите сопственици на Милан нема да бидат дарежливи...

2 копии

Со доаѓањето на богатите Кинези како нови сопственици според најавите се очекуваа големи засилувања претстојното лето. Досегашниот шеф Силвио Берлускони ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што пренесува италијански Corriere dello Sport, новото раководство на „Росоњерите“ не биле задоволни од учинокот на Колумбиецот и најверојатно ќе го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аргентинецот Матео Мусакио ќе биде првиот нов фудбалер во ерата на новите кинески сопственици на Милан, тврдат весниците и во Италија и во Шпанија. Милан ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Зоран Заев не успеа ниту денес да постигне договор со БЕСА за формирање на новата влада иако денеска се сретна со нивниот лидер Билал Касами. Засега БЕСА не ...
сите 501 | | | прочитана: 4074 | веќе видена

Деновиве регионалните медиуми се преплавени со наводното неверство на сопругот на Јелена Карлеуша. Фудбалерот Душко Тошиќ е фотографиран од страна на турските ...
сите 46 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Најмалку 19 луѓе загинаа, а 50 се повредени во експлозија веднаш по концертот на американската пејачка Аријана Гранде во Манчестер, потврди британската ...
сите 186 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде во петокот објави дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, кој ќе биде посветен на 22-те жртви и на ранетите кои ...
сите 52 | | | веќе видена

По подолго време бизнисменот кој е првоосомничен во случајот на СЈО „Труст“ се појави во јавноста. Сеад Кочан придружуван од адвокатот Никола Додевски денеска ...
сите 154 | | | прочитана: 800 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новите сопственици на Милан нема да бидат дарежливи...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: