Нова жртва од екстремно ниските температури - замрзна куче!


7 копии

60 годишниот Трајко Трендов од Струмица починал од смрзнување. Неговото тело било пронајдено пред неговиот дом на улицата Пиринска вчера во раните утрински ...
| | прочитана: 433 | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Пред Цеца, Аркан ја сакаше Наталија Мартиновиќ со која беше во брак дури 13 години. Наталија еден ден ги спакува куферите и си замина со четирите нивни деца. ...
сите 62 | | | веќе видена

Соопштение на СДСМ: Со денешната информацијата во светскиот бизнис магазин Форбс, дека Орце Камчев, еден од најблиските бизнис партнери на Груевски и Мијалков ...
сите 41 | | | прочитана: 1459 | веќе видена

Крис Џенер (61), мајката на најпопуларните сестри Кардашијан, се мажи за 25 години помлад дечко. Таа на пролет повторно ќе застане на лудиот камен и тоа со ...
сите 10 | | | веќе видена

И понатаму реалното шоу „Парови“ ги руши сите табуа. Овој пат, оргиите траеа до рано наутро, откако поголем дел од учесниците се напија, па не се знаеше кој ...
сите 2 | | | прочитана: 3573 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова жртва од екстремно ниските температури - замрзна куче!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: