Нова книга поезија од Ана Дедова

Деновиве медиумите се преплавени со наводното неверство на Ана Севиќ и наводниот развод на Ана и Дарко Лазиќ. Сега нивните пријатели проговорија и открија дека ...
| | веќе видена | слични | push
2 копии

Ана и Бастијан Швајнштајгер денеска и утре ја слават својата годишнина од бракот, а од денеска се би можело да биде поинаку. Имено откако минатата година Ана ...
| | веќе видена | слични | push

Познатиот естраден брачен пар, пејачката Ана Севиќ и пејачот Дарко Лазиќ, го прославиле третиот роденден на својата ќеркичка Лорена. Тие за своето дете ...
| | веќе видена | слични | push

Пејачката Ана Севиќ на Инстаграм објави фотографија со својата ќеркичка Лорена и ги извести фановите дека нејзината љубимица полни 3 години. „Свету мој, нека ...
| | веќе видена | слични | push

Останато

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 37 | | | прочитана: 804 | веќе видена

Гордиот Виктор поделил момент од плажата кога неговата мајка му позирала во костум за капење, а во прв план е нејзиното фантастично тело Лепа Брена, (56) ...
сите 27 | | | прочитана: 658 | веќе видена

СЈО се обидуваше со пари да дојде до лажни изјави со цел да ги поткрепи монтираните случаи. Таму каде што не можеше да поткупи, СЈО се служеше со заплашување и ...
сите 183 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција обвини дека во Министерството за финансии владее хаос и оти министерот за финансии ги вбројува недоспеаните обврски на ...
сите 124 | | | веќе видена

Ако сте одлучиле ова лето да го поминете на Милочер, подгответе го паричникот. Само еден ден на познатата црногорска плажа би ве чинела колку половина ...
сите 11 | | | прочитана: 428 | веќе видена

На денешен ден пред 70 години е формиран фудбалскиот клуб Вардар, скопската и македонска гордост, кој во текот на своето постоење станува најтрофејниот клуб во ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова книга поезија од Ана Дедова

Од:
До кого (е-маил):
Порака: