Неверојатно: Се случува масовно отпуштање од државната администрација

3 копии

Министер ката за јавна администрација и локална самоуправа во Србија , Ана Брнабиќ денес објави дека во 2017 година ќе има бран на намалување на бројот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

На интернет се појавила снимка од првиот бакнеж на парот кој наскоро можеби ќе биде на чело на Франција – 39-годишниот Емануел Макрон, и неговата 26-години ...
сите 341 | | | веќе видена

Успешниот референдум во Гевгелија како „ветер во крилја“ ги охрабри жителите на Валандово. Сега и тие го бараат истото демократско право – да се изјаснат дали ...
сите 219 | | | веќе видена

Во врска со проблемот на исплатата на субвенциите за земјоделците, согласно на мислењето на најголем дел од експерите за кривично право, постои проблем со ...
сите 93 | | | прочитана: 3192 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неверојатно: Се случува масовно отпуштање од државната администрација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: