Ова го нема ни на филм- љубовница дошла вооружена на свадба и го киднпирала младоженецот


2 копии

Несекојдневна сцена се одгирала во вторникот на една свадба во Индија, кога поранешната девојка влетала со пиштол меѓу сватовите и го киднапирала младоженецот, ...
| | веќе видена | слични

Бесната жена била во придружба на двајца млади мажи кога во вторникот попладне упаднала на свадбата, извадила револвер и гласно порачала пред присутните: – ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неименувана Индијка од покраината Утар Предеш го киднапирала своето поранешно момче откако му се заканила со пиштол и тоа ни помалку, ни повеќе, туку од ...
| | веќе видена | слични

Нескојдневна сцена се случила во вторник вечер, кога на свадба со пиштол влегла бившата девојка на младоженецот и го киднапирала пред да го каже судбоноцното ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев не успеа ниту денес да постигне договор со БЕСА за формирање на новата влада иако денеска се сретна со нивниот лидер Билал Касами. Засега БЕСА не ...
сите 347 | | | прочитана: 2963 | веќе видена

Поп дивата Јелена Карлеуша има армија фанови, но и голема група на луѓе кои не ја сакаат, па едвај чекаат пригода за да прокоментираат нешто лошо под нејзините ...
сите 77 | | | веќе видена

Најмалку 19 луѓе загинаа, а 50 се повредени во експлозија веднаш по концертот на американската пејачка Аријана Гранде во Манчестер, потврди британската ...
сите 155 | | | веќе видена

Му покажа дека нејзината почит треба да ја заслужи Откако двапати отсечно го одби и игнорираше, најпрво во Израел, а потоа и во Рим , првата дама на САД, ...
сите 43 | | | прочитана: 841 | веќе видена

„Голем дел од терористичката мрежа која стои зад терористичкиот напад во Манчестер е уапсена во петокот„ изјави началникот на антитерористичката единица на ...
сите 113 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде во петокот објави дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, кој ќе биде посветен на 22-те жртви и на ранетите кои ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова го нема ни на филм- љубовница дошла вооружена на свадба и го киднпирала младоженецот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: