Навалица од кандидати за партиските листи за градоначалник


Без Влада и Собрание, партиите на големо се подготвуваат за локалните избори. Во ВМРО ДПМНЕ огласот за градоначалници е затворен пред речиси 4 месеци. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Четворица началници поставени од пржинскиот министер Оливер Спасовски се цел на предистрагата на обвинителството за организиран криминал за изборни ...
сите 69 | | | веќе видена

Првообвинетиот за настаните во Диво Насеље, се брани дека тој не бил организатор на упадот во Македонија, а главните организатори биле убиени од полицијата. ...
сите 61 | | | веќе видена

Кога имате менструација не би требало да правите многу работи и треба повеќе да внимавате. На тој начин полесно ќе ги поминете тие денови, а ќе немате болна ...
сите 3 | | | прочитана: 354 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навалица од кандидати за партиските листи за градоначалник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: