Нашол стара слика од својата девојка: Еден детаљ го оставил шокиран до степен да не верува на своите очи!

2 копии

Корисник на Реддит објавил фотографија која на прв поглед е обична слика на деца во рана возраст. Меѓутоа, набрзо сфатил дека таа крие неверојатна тајна. Она ...
| | веќе видена | слични

„Смрт за Шиптари“ е плакатот што го држат в раце млади момчиња, за кои се тврди дека последниве денови се дел од протестите против тиранската платформа во ...
| | прочитана: 164 | веќе видена | слични
2 копии

Корисник на социјалната мрежа Редит објавил стара фотографија од неговата девојка од времето кога таа одела во градинка. Кога малку подобро тој ја погледнал ...
| | веќе видена | слични

Корисникот на социјалните мрежи Редит објави една фотка која делува како сосема обична слика на која се наоѓаат деца. Но, многу брзо сватил дека истата крие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 10 | | | прочитана: 204 | веќе видена

Апелацискиот суд во Скопје на својата веб страница ги објави одлуките по жалбите за мерките за претпазливост изречени од Кривичниот суд за обвинетите во ...
сите 218 | | | прочитана: 2701 | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ го повика СЈО да работи согласно со законот и укажува дека е должно сите нелегално прислушувани материјали веднаш во законска процедура да ги ...
сите 214 | | | веќе видена

 Кога на детето му се случува нешто, тогаш и родителите поминуваат низ едно тешко искуство заедно со своето дете. Но, многу неволји може да бидат избегнати ...
сите 71 | | | прочитана: 405 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 16 | | | прочитана: 3561 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нашол стара слика од својата девојка: Еден детаљ го оставил шокиран до степен да не верува на своите очи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: