Раст на цената на нафтата на светските берзи


4 копии
10 копии
2 копии
3 копии

Кувајт го поддржа апелот на Саудиска Арабија и Русија за деветмесечно продолжување на договорот за намалување на производството на нафта. „Кувајт пружа целосна ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Индексите на европските берзи денес се во благ пад после големите сајбер напади кои што беа изведени во текот на минатиот викенд. Цената на нафтата скокна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Саудиска Арабија и Русија, најголемите производители на нафта во светот, се согласија во понеделникот да го продолжат договорот за намалување на производството ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 311 | | | прочитана: 1115 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Македонија нема заедничка историја со Бугарија, ниту пак со некоја друга држава, вели новинарот и колумнист Тодор Пендаров. „Тоа е тоа што ми смета во овој ...
сите 397 | | | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 373 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со умерена облачност, повремено облачноста ќе се зголемува и ќе има локална појава на дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раст на цената на нафтата на светските берзи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: