Ова е најубавата грчка плажа, со кристално чисти води


2 копии

Плажата Ел Педоцин во Трст, стара 114 години е своевидна институција која претставува последна плажа во Европа во која мажите и жените се капат одвоено, но се ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии
2 копии

Плажата „Дупени Бич“ во Долно Дупени на Преспанското Езеро е вистински хит ова лето. Ситниот песок и пространата плажа ги привлекуваат туристите. Од година во ...
| | прочитана: 171 | веќе видена | слични | push

На брегот на Преспанското езеро се наоѓа и плажата во Долно Дупени позната како “Dupeni Beach”. Од година во година се зголемува бројот на туристи кои ...
| | веќе видена | слични | push

Кој би рекол дека наизглед обична марама може да се претвори во вистински летен моден детал. Со оглед на тоа што може да ги истакне атрибутите, а да ги покрие ...
| | веќе видена | слични | push

Останато

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 37 | | | прочитана: 800 | веќе видена

Гордиот Виктор поделил момент од плажата кога неговата мајка му позирала во костум за капење, а во прв план е нејзиното фантастично тело Лепа Брена, (56) ...
сите 27 | | | прочитана: 658 | веќе видена

СЈО се обидуваше со пари да дојде до лажни изјави со цел да ги поткрепи монтираните случаи. Таму каде што не можеше да поткупи, СЈО се служеше со заплашување и ...
сите 185 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција обвини дека во Министерството за финансии владее хаос и оти министерот за финансии ги вбројува недоспеаните обврски на ...
сите 124 | | | веќе видена

На денешен ден пред 70 години е формиран фудбалскиот клуб Вардар, скопската и македонска гордост, кој во текот на своето постоење станува најтрофејниот клуб во ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е најубавата грчка плажа, со кристално чисти води

Од:
До кого (е-маил):
Порака: