Според најновите најави, Фејсбук повеќе нема да биде ист


3 копии

Тим од преку 60 научници, инженери и останати експерти работат во таинствената истражувачка лабораторија на Фејсбук, наречена „Зграда 8“, на поле кое ...
| | веќе видена | слични
3 копии
6 копии
2 копии

Во полициското соопштението се наведува дека Стив Стивенс е осомничен дека во неделата го убил Роберт Годвин (74) кој собирал конзерви, а потоа го објавил ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Апелацискиот суд во Скопје на својата веб страница ги објави одлуките по жалбите за мерките за претпазливост изречени од Кривичниот суд за обвинетите во ...
сите 181 | | | прочитана: 2775 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 204 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3676 | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ го повика СЈО да работи согласно со законот и укажува дека е должно сите нелегално прислушувани материјали веднаш во законска процедура да ги ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Според најновите најави, Фејсбук повеќе нема да биде ист

Од:
До кого (е-маил):
Порака: