Најмодерните жени во светот

ПРЕСТИЖНИОТ МОДЕН МАГАЗИН "ХАРПЕРС БАЗАР" СЛАВИ 150 ГОДИНИ На листата има холивудски актерки, музички икони, модни дизајнери, стилисти, најпопуларните дами на ...
| | веќе видена | слични

Мадона (58) ја краси насловната страница на февруарското издание на Харперс Базар облечена во светкав фустан од новата колекција на Гучи. Харперс базар на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поп иконата Мадона изјави списанието “Харперс базар”, дека се чувствува “потисната” и е уморна критиките дека има врски со многу помлади мажи – плод на двојни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Неопходно е чесните и одговорни членови, поддржувачи и пратеници на ВМРО-ДПМНЕ да се оградат од непресметливите потези на Никола Груевски и на криминалното ...
сите 85 | | | веќе видена

Хрватската претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ денеска изјави дека се надева оти по вториот круг од локалните избори, што ќе се одржат за две недели, нема ...
сите 195 | | | веќе видена

Неколку лица се повредени откако автомобил удрил во пешаци во центарот на Тел Авив, објави весникот „Херец“, повикувајќи се на полициски извори. Инцидентот се ...
сите 186 | | | веќе видена

 Големиот ден за Пипа Мидлтон заврши, а 24 часа по свеченоста, заедно со сопругот се подготвија за медениот месец. Според фотките, се чини дека тоа и им ...
сите 23 | | | прочитана: 274 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најмодерните жени во светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: