Музејот во Струга успешно ја заврши изминатата година

5 копии

Останато

Јелена Карлеуша неодамна имаше операција, а како што таа сама истакнала станува збор за минорен женски гинеколошки проблем.Сепак таа многу брзо се врати на ...
сите 6 | | | прочитана: 3872 | веќе видена

Најмалку 19 луѓе загинаа, а 50 се повредени во експлозија веднаш по концертот на американската пејачка Аријана Гранде во Манчестер, потврди британската ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Музејот во Струга успешно ја заврши изминатата година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: