Мурињо фатен на дело (ФОТО)


3 копии

Непосредно пред победничкиот гол на Маркус Рашворд, со кој Манчестер јунајтед во продолжението славеше над Андерлехт за пласман во полуфиналето на Лигата на ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо не можеше докрај да биде задоволен од пласманот во полуфиналето на Лига Европа од едноставна причина што ги загуби Маркос Рохо и Златан Ибрахимовиќ ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо вели дека не бил разочаран од Златан Ибрахимовиќ, туку од целиот тим по мечот со Андерлехт во Лига Европа пред вечерашниот ревана на „Олд Трафорд“ ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо вели дека поминало доволно време неговите играчи да сфатат што бара од нив и предупреди една од ѕвездите во тимот дека нема многу време да се ...
| | веќе видена | слични

Андер Ерера конечно дочека да одигра сезона во Премиер лигата пропратена без повреди и со константно присуство во стартната постава, а шпанскиот играч за врска ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поп дивата Јелена Карлеуша има армија фанови, но и голема група на луѓе кои не ја сакаат, па едвај чекаат пригода за да прокоментираат нешто лошо под нејзините ...
сите 69 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо фатен на дело (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: