Мората по барање на Конте доаѓа во Челзи како замена за Коста

Напаѓачот на Реал Мадрид, Алваро Мората, многу веројатно својата кариера ќе ја продолжи во Челзи, каде се најавува како замена за Диего Коста. Шпанецот не ...
| | веќе видена | слични

Раџа Наинголан ќе ја напушти Рома во летниот период, пренесуваат италијанските медиуми. Челзи е подготвен да издвои понуда од 40 милиони евра за услугите на ...
| | веќе видена | слични

Според информациите Бразилецот со шпански пасош добил одлична понуда од „Старата дама“, меѓутоа се паднало во вода откако се појавиле Кинезите. Англиските ...
| | веќе видена | слични

Скај спортс вчера излезе со многу интересна информација околу новиот ангажман на Диего Коста. Тие објавија дека кинескиот клуб Тјанџин ги обновил преговорите ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Шпанскиот интернационалец Диего Коста по завршувањето на оваа сезона најверојатно ќе го напушти англискиот премиерлигаш Челси. На адресата на „Стемфорд бриџ“ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Францускиот државјанин Карим Шерфи поминал 15 години во затвор поради обид за убиство на сообраќаец, а во февруари бил уапсен додека се обидувал да набави ...
сите 146 | | | веќе видена

Пепел, јагленисани штици кои чадат, изгорени стари записници, планови, скици и изгорена пластика и бои останаа зад пожарот во кој изгоре историјата на Скопје. ...
сите 92 | | | веќе видена

Мирна атмосфера и единствена порака испратија вчера Гевгеличани кои во голем број излегоа да се изјаснат ЗА или ПРОТИВ отворањето на рудници за злато на ...
сите 102 | | | прочитана: 169 | веќе видена

-Тешко ми е да зборувам за тоа, тоа за мене е болна тема. Голема е тагата во моето срце што не разговарам со ќерка ми. Ја сакам и патам бидејќи внуките никогаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Кражба има, крадците наводно се фатени, но пари нема. Грабежот во НЛБ банка останува мистерија проследена со многу контрадикторности во јавните обраќања на ...
сите 58 | | | прочитана: 156 | веќе видена

Абрахам Поеншебал е француски уметник кој во склоп на еден свој перформанс три недели загревал јајца со својата телесна температура и дочекал од нив да излезат ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мората по барање на Конте доаѓа во Челзи како замена за Коста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: