Министерство за финансии ги објави приходите и трошоците на сите општини

4 копии

Министерството за финансии на својата веб-страница ги објави приходите и трошоците на сите општини, направени во првата половина на 2017 година. ...
| | веќе видена | слични | push
2 копии

На веб страницата на Министерството за финансии http://www.finance.gov.mk денеска се објавени извештаи со увид во приходите и трошоците на општините. ...
| | веќе видена | слични | push

Ќе влезе ли Пејпал целосно во Македонија ? Министерството за финансии ја презеде во свои раце иницијативата за целосен влез на сервисот . Надлежните ќе ...
| | веќе видена | слични | push
24 копии
2 копии

Останато

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 37 | | | прочитана: 800 | веќе видена

Гордиот Виктор поделил момент од плажата кога неговата мајка му позирала во костум за капење, а во прв план е нејзиното фантастично тело Лепа Брена, (56) ...
сите 27 | | | прочитана: 656 | веќе видена

СЈО се обидуваше со пари да дојде до лажни изјави со цел да ги поткрепи монтираните случаи. Таму каде што не можеше да поткупи, СЈО се служеше со заплашување и ...
сите 243 | | | веќе видена

Како што започна, така и заврши годинешното 15-то јубилејно издание на балкански познатиот “Пивофест” кој секоја година се одржува во Прилеп. Оваа година никој ...
сите 43 | | | веќе видена

На денешен ден пред 70 години е формиран фудбалскиот клуб Вардар, скопската и македонска гордост, кој во текот на своето постоење станува најтрофејниот клуб во ...
сите 216 | | | веќе видена

 22-годишната Џорџина е во врска со фудбалерот од 2016-та година. Веројатно веќе знаевте дека таа по професија е модел и работи во Мадрид. Но, дали знаете ...
сите 7 | | | прочитана: 4710 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Министерство за финансии ги објави приходите и трошоците на сите општини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: