Месиќ: Политичарите треба да ги потиснат амбициите и да ја гледаат иднината на Македонија


5 копии

Политичарите треба да ги потиснат амбициите и да ја гледаат иднината на земјата, порача поранешниот претседател на Хрватска, Стипе Месиќ, говорејќи за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
9 копии

Стопанската комора на Македонија ја прослави својата 95-годишнина од основањето со тркалезна маса на која познати политичари, бизнисмени и експерти од земјава ...
| | веќе видена | слични
20 копии
3 копии
повеќе

Останато

Четворица началници поставени од пржинскиот министер Оливер Спасовски се цел на предистрагата на обвинителството за организиран криминал за изборни ...
сите 69 | | | веќе видена

Првообвинетиот за настаните во Диво Насеље, се брани дека тој не бил организатор на упадот во Македонија, а главните организатори биле убиени од полицијата. ...
сите 61 | | | веќе видена

Кога имате менструација не би требало да правите многу работи и треба повеќе да внимавате. На тој начин полесно ќе ги поминете тие денови, а ќе немате болна ...
сите 3 | | | прочитана: 354 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Месиќ: Политичарите треба да ги потиснат амбициите и да ја гледаат иднината на Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: