Лицемерието на Манчевски- во негово време никој не сакал во администрација, а тој цел живот е под државна капа дури и како студент (ВИДЕО)


Потпретседателот на СДСМ Дамјан Манчевски во емисијата на 24 Телевиизија јавно повикува да не се вработуваат младите во јавната администрација, а лично тој ...
| | веќе видена | слични

-Јас кога бев во средно во мојот клас, ретко некој имаше амбиција да работи во администрација. Имаше луѓе што се занесуваа дека ќе станат космонаути, дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
8 копии

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на Фејсбук пишува дека уште не е формирана Владата, а СДСМ според него без образ ги најавува манипулативните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 178 | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 187 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со умерена облачност, повремено облачноста ќе се зголемува и ќе има локална појава на дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лицемерието на Манчевски- во негово време никој не сакал во администрација, а тој цел живот е под државна капа дури и како студент (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: