Македонскиот пејач `ја ќари` натпреварувачката на Гранд

3 копии

Натпреварувачот во „Неки нови клинци“ ги шокирше сите во студиото кога се појави со ликот на директорот на Гранд, Саша Поповиќ. Кандидатот на својата глава го ...
| | прочитана: 248 | веќе видена | слични

Македонскиот миленик во Ѕвездите на Гранд, Ристе Ристески и оваа сезона се натпреварува во познатото музчико шоу. Откако претходната година немаше среќа, тој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 311 | | | прочитана: 1115 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Македонија нема заедничка историја со Бугарија, ниту пак со некоја друга држава, вели новинарот и колумнист Тодор Пендаров. „Тоа е тоа што ми смета во овој ...
сите 397 | | | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 373 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со умерена облачност, повремено облачноста ќе се зголемува и ќе има локална појава на дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонскиот пејач `ја ќари` натпреварувачката на Гранд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: