Ма каква економска соработка со Албанија, тоа е една бедна шака јад

Ова беа зборовите на Владимир Голубовски изјавени со видно гадење во првиот состав на Собранието на Македонија. Се чудите како сум ги запаметил после четврт ...
| | веќе видена | слични

Останато

Судот мора да работи по словото на законот и никако поинаку. Недозволиво е да потклекнува под партиско политичките притисоци на СДС и нивната испостава СЈО. ...
сите 210 | | | прочитана: 1280 | веќе видена

Популарноста на Кристијано Роналдо е неверојатно голема на сите континенти, а тоа го потврдија и кинеските фанови. Медиумите од азиската земја информираат дека ...
сите 79 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша без гаќички во провидно боди го урна Инстаграм! Во Брутално секси издание пејачката овој пат позираше така што ...
сите 30 | | | прочитана: 924 | веќе видена

Газдарицата на „Гранд“ Лепа Брена последната сезона на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“ не беше дел од продукциското жири, кое сега го сочинуваат Снежана ...
сите 32 | | | веќе видена

Време е да престанете да се жалите. Вложете труд да изгледате позитивно и да се чувствувате позитивно однатре. Потрудете се да гледате на позитивната страна на ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ма каква економска соработка со Албанија, тоа е една бедна шака јад

Од:
До кого (е-маил):
Порака: