Линекер со интересна реакција за понудата на Челси за Игуаин (Фото)

Гери Линекер секогаш предизвикува внимание со своите реакции за фудбалските актуелности, а денеска тоа се случи откако коментираше една трансфер шпекулација. ...
| | веќе видена | слични

Се поголема и поголема е активноста на екипите на трансфер пазарот, па само минатата седмица „трансфермаркет“ забележи 2004 официјални трансфери на кои вкупно ...
| | веќе видена | слични

Милан ова лето е вистинска сензација на трансфер пазарот, тие досега имаат потрошени вистинско богатство на нови играчи, но не планираат да застанат само на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Околу половина милион евра е долгот на Македонија за членство во меѓународните организации што не го плаќала претходната влада изминатите години и поради кој ...
| | веќе видена | слични

По серијата импресивни трансфер потези и сензациоланиот ангажман на Леонардо Бонучи, првите луѓе на Милан не планираат да земат здив во преодниот рок во обидот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што пренесува „Газета дело Спорт“, Милан е подхготвен д аму понуди на Шпанецот плата од 10 милиони евра годишно и на тој начин да го направи најплатен ...
| | веќе видена | слични

Ребалансот за буџетот е пред пратениците. Од денеска стартува собраниската расправа за прекроената државна каса. Опозициската ВМРО-ДПМНЕ поднесе 1.000 ...
| | прочитана: 2850 | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бранислава и Лукас раскинаа поради нејзините голи фотографии кои пред 11 години ги праќала на тогашното момче. Ова се фотографиите кои и пресудија на нејзината ...
сите 68 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ Петре Шилегов денеска изјави дека одложувањето на притворите до правосилноста на решенијата за притвор им овозможиле да избегаат на ...
сите 248 | | | прочитана: 1099 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 12 | | | прочитана: 10201 | веќе видена

Миљан Д. од Прекадин кај Прокупљњ зел од сопругата Снежана Д. 500.000 динари, кои таа ги зела како кредит за реновирање на куќата, и побегнал со возилото, ...
сите 8 | | | прочитана: 265 | веќе видена

За разлика од своите популарни колешки, актерката Ева Лонгорија не ги искривува сликите од својата фигура... Латино убавицата гордо го истакнува своето убаво ...
сите 30 | | | прочитана: 791 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Линекер со интересна реакција за понудата на Челси за Игуаин (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: