Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82.000 евра


4 копии
6 копии

Францускиот претседател Франсоа Макрон изјави дека се надева оти претседателот на САД, Доналд Трамп нема да ја повлече својата земја од париската спогодба за ...
| | веќе видена | слични

– Трамп ми кажа дека ќе се обиде да пронајде решение следниве месеци, го цитира Макрон, неделникот „Журнал ди диманш“, во денешното издание. Според францускиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Почесен гостин на церемонијата беше американскиот претседател Доналд Трамп. Тој заедно со претседателот на Франција, Емануел Макрон се ракуваа цели 29 секунди.
| | веќе видена | слични
7 копии
8 копии
повеќе

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 68 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 209 | | | прочитана: 343 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82.000 евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: