Лажна панда ги измами туристите во Сочи


Огромна дупка се појави во град на Флорида при што „проголта“ две куќи и еден брод, по што жителите мораа да се евакуираат. На почеток дупката била како мал ...
| | прочитана: 413 | веќе видена | слични

Огромна дупка се отворила среде градчето Ленд О Лејкс на Флорида и проголтала две куќи и брод. Веднаш биле евакуирани десетици околни куќи. Дупката се отворила ...
| | прочитана: 590 | веќе видена | слични

Американската Национална вселенска агенција (НАСА) забележала дупка во фотосферата на Сонцето, пренесува „Дејлимејл“. Огромната дупка, со должина од околу ...
| | веќе видена | слични

Научниците открија нова дупка на површината на сонцето која може да се забележи со подобар телескоп но не и со двоглед. Дупката е широка 120.000 километри и се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 68 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 209 | | | прочитана: 343 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лажна панда ги измами туристите во Сочи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: