Kрадец на велосипеди уловен на камери три години по кражбите


Останато

Држејќи го својот сопруг Доналд Трамп за рака, првата дама на Америка Меланија Трамп блескаше на балот по повод инаугурацијата . Штом се појави на подиумот, ...
сите 95 | | | прочитана: 187 | веќе видена

Овие денови целото внимание на светот е свртено кон новото прво семејство, особено кон првата дама Меланија Трамп која направи вистински бум со модните избори ...
сите 59 | | | веќе видена

Се ситнат деновите на мандатарот Никола Груевски за состав на нова влада. На шест дена пред рокот протекуваат штури неофицијални информации од штабовите на ...
сите 242 | | | веќе видена

Основниот суд за 23 февруари го одложи судењето за случајот во кој на лидерот на СДСМ Зоран Заев му се суди за поткуп. Дотогаш Обвинителството за организиран ...
сите 92 | | | прочитана: 3269 | веќе видена

23.01.2017 Почна второто полугодие, а 4.500 ученици се вратија во училишните клупи во кочанските основни и средни училишта. Раководните лица на школските ...
сите 110 | | | веќе видена

На интернет се појави скандалозно видео од Водици во Кавадарци. По фрлањро на крстот, еден од поповите јавно изјави благодарност до градоначалникот на општина ...
сите 232 | | | веќе видена

Емисијата ВИП сезона Избор на најдобри рецепти со Ване Маркоски не престанува со крстосувањето по домовите на македонските ѕвезди. Последна во низата на ...
сите 2 | | | прочитана: 5518 | веќе видена

Пред неколку дена во медиумите одекна бомбастична вест за наводната врска помеѓу водителката на квизот „Се или нешто“, Лила Филиповска и братот на нашиот ...
сите 18 | | | прочитана: 172 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Kрадец на велосипеди уловен на камери три години по кражбите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: