Кирстен Данст се вери со Џеси Племонс

Кога станува збор за тоалетите кои актерките ги носеа на годинешното доделување на филмските награди Златен глобус, изгледа дека повеќето од нив се држеа до ...
| | веќе видена | слични

Останато

Францускиот државјанин Карим Шерфи поминал 15 години во затвор поради обид за убиство на сообраќаец, а во февруари бил уапсен додека се обидувал да набави ...
сите 145 | | | веќе видена

Додека медиумите од региионот пишуваат за насилничкото однесување на Раста, сопругот на Ана Николиќ, таа како да не е многу засегната од сето тоа. Таа на ...
сите 15 | | | веќе видена

Во врска со проблемот на исплатата на субвенциите за земјоделците, согласно на мислењето на најголем дел од експерите за кривично право, постои проблем со ...
сите 110 | | | прочитана: 3114 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кирстен Данст се вери со Џеси Племонс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: