Кардашијан повторно ограбена


3 копии
2 копии

Француските полициски службеници потврдија дека уапсиле 16 лица поврзани со кражбата на Ким Кардашијан во Париз. Овој пат, кражбата доби сосема ново сценарио. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По неколкумесечниот молк и повлекување од јавноста, Ким Кардашијан конечно се отвори за трауматичното искуство кога беше ограбена во хотелска соба во Париз. Во ...
| | веќе видена | слични

Француската полиција уапси неколкумина како осомничени за грабежот врз старлетата Ким Кардашијан што се случи во Париз.Уапсени беа 17 луѓе од кои 3 се жени, а ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Неопходно е чесните и одговорни членови, поддржувачи и пратеници на ВМРО-ДПМНЕ да се оградат од непресметливите потези на Никола Груевски и на криминалното ...
сите 331 | | | веќе видена

Хрватската претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ денеска изјави дека се надева оти по вториот круг од локалните избори, што ќе се одржат за две недели, нема ...
сите 284 | | | веќе видена

Неколку лица се повредени откако автомобил удрил во пешаци во центарот на Тел Авив, објави весникот „Херец“, повикувајќи се на полициски извори. Инцидентот се ...
сите 79 | | | веќе видена

 Големиот ден за Пипа Мидлтон заврши, а 24 часа по свеченоста, заедно со сопругот се подготвија за медениот месец. Според фотките, се чини дека тоа и им ...
сите 23 | | | прочитана: 274 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кардашијан повторно ограбена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: