Италијанскиот премиер хоспитализиран, и итно опериран

6 копии
2 копии
3 копии

ЕУ треба да создаде моќен и сигурен заеднички систем за одбрана, изјави францускиот претседател Франсоа Оланд по средбата со италијанскиот премиер Паоло ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сообраќајниците околу Собранието на Република Македонија кои по завчерашните нереди беа блокирани од полицијата, изутринава се отворени за сообраќај. Околу ...
сите 216 | | | прочитана: 242 | веќе видена

Како што јавува нашата екипа од Собранието, специјалната полиција ги растерува граѓаните од горниот дел од Собранието каде што според информациите сѐ уште се ...
сите 29 | | | прочитана: 11683 | веќе видена

Ким Кардашијан е една од најпопуларните личности на Инстаграм, зад себе има неколку успешни проекти, а сето тоа го направи од ништо. Откако во јавноста излезе ...
сите 49 | | | веќе видена

Врховниот суд на денешното продолжение на општата седница не донесе одлука за рефератот по правното прашање„дали доказите кои се стекнати на незаконит начин ...
сите 159 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу на најбезобзирен начин и надвор од сите стандарди и процедури, во текот на денешниот ден врши силен притисок за ...
сите 145 | | | веќе видена

Клучот за исплатата на субвенциите сега е во рацете на Уставниот суд. Ако судот го укине членот од кривичниот закон кој не ја дозволува исплатата, субвенциите ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Италијанскиот премиер хоспитализиран, и итно опериран

Од:
До кого (е-маил):
Порака: