Холивудски ѕвезди се збогуваа со Обама по неговиот завршен говор

5 копии

Останато

Конститутивната седница ќе продолжи утре напладне. Ова е одлуката на спикерот од претходниот пратенички состав Трајко Вељаноски кој го одби барањето на СДСМ ...
сите 556 | | | прочитана: 184 | веќе видена

Беса нема да го поддржи предлогот Талат Џафери да биде претседател на Собранието, бидејќи тој е наметнат кандидат, изјави денеска Африм Гаши од движењето Беса. ...
сите 170 | | | веќе видена

Известувачот за Република Македонија во Европскиот парламент, Иво Вајгл, во изјава за државната новинска агенција МИА демантира дека тој за некој медиум ...
сите 93 | | | веќе видена

Република Македонија ќе добие реформска Влада посветена на потребите на сите граѓани на Македонија и на перспективите кон ЕУ и НАТО, соопшти СДСМ. „Веруваме ...
сите 306 | | | веќе видена

Албанската опозиција категорично останува на ставот дека нема да оди на избори доколку не се избере техничка влада која ќе ги организира изборите независно од ...
сите 40 | | | веќе видена

Вистинска паника и страв владее во Црвенка, местото каде живееше и беше убиена Јелена Крсмановиќ Марјановиќ откако вчера била оставена палка, иста како онаа со ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Холивудски ѕвезди се збогуваа со Обама по неговиот завршен говор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: