Стеф тргни се од патот: Брутално забивање на Џонсон преку Кари со звукот на сирената (Видео)


Претходната ноќ во НБА лигата се одиграа девет натпревари на кои домашните состави беа далеку поуспешни со шест победи, но на гостите им припадна потегот на ...
| | веќе видена | слични

Актуелниот шампион Кливленд беше непријатно изненаден на гостувањето кај Јута и загуби со 92-100. По изедначените 29-29 по првата четвтина, домаќинот успеа да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По конституирањето на Собранието, доколку претседателот Иванов не го додели мандатот на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, тогаш не треба да се чека, туку самото ...
сите 174 | | | веќе видена

Известувачот за Република Македонија во Европскиот парламент, Иво Вајгл, во изјава за државната новинска агенција МИА демантира дека тој за некој медиум ...
сите 87 | | | веќе видена

Имено, пред помалку од година ипол, Талат Џафери за Зоран Заев беше бесрамен лажго кој на отворена сцена ја манипулирал јавноста со невистини. Сега, истиот тој ...
сите 607 | | | веќе видена

Во продолжение следува интегрален текст од соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Аболицираниот криминалец Зоран Заев е само уценет човек, кој исплашен од затвор за сите ...
сите 306 | | | веќе видена

Вистинска паника и страв владее во Црвенка, местото каде живееше и беше убиена Јелена Крсмановиќ Марјановиќ откако вчера била оставена палка, иста како онаа со ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стеф тргни се од патот: Брутално забивање на Џонсон преку Кари со звукот на сирената (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: