ХАЛКБАНК со ПРОМОТИВНИ ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТИ на Саемот за Мебел 2017

6 копии
6 копии

Највисок износ на кредитот може да биде 1,2 милиони денари со фиксна каматна стапка за првата година од 5,5%, без провизија за одобрување и максимален рок од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ТТК Банка нуди исклучително конкурентни услови за поволно кредитирање на физички лица во рамките на Премиум СМАРТ и Премиум ВИП пакетите наменети за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичките лидери сосема различно го толкуваат насилствата во Собранието. Во синоќешните интервјуа за ТВ Телма, претседателот на СДСМ Зоран Заев, рече дека ...
сите 206 | | | веќе видена

Немој, застани, не фрлајте, луѓе сме, зар некој треба да загине тука…, зборуваше постојано прексиноќа Влатко Ѓорчев, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ додека стоеше пред ...
сите 76 | | | веќе видена

Дента кога демонстранти од иницијатива за „Заедничка Македонија“ влегоа и физички нападнаа пратеници во Собранието, зградата ја обезбедувале ист број полицајци ...
сите 139 | | | веќе видена

Клучот за исплатата на субвенциите сега е во рацете на Уставниот суд. Ако судот го укине членот од кривичниот закон кој не ја дозволува исплатата, субвенциите ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ХАЛКБАНК со ПРОМОТИВНИ ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТИ на Саемот за Мебел 2017

Од:
До кого (е-маил):
Порака: