Греењето во охридскиот студенски дом е без проблеми


Останато

Политичките лидери сосема различно го толкуваат насилствата во Собранието. Во синоќешните интервјуа за ТВ Телма, претседателот на СДСМ Зоран Заев, рече дека ...
сите 151 | | | веќе видена

Врховниот суд на денешното продолжение на општата седница не донесе одлука за рефератот по правното прашање„дали доказите кои се стекнати на незаконит начин ...
сите 170 | | | веќе видена

Дента кога демонстранти од иницијатива за „Заедничка Македонија“ влегоа и физички нападнаа пратеници во Собранието, зградата ја обезбедувале ист број полицајци ...
сите 157 | | | веќе видена

Денеска во 15:00 часот, пред седиштето на СДСМ, прес конференција ќе одржи Петре Шилегов, портпарол на СДСМ и пратеник во Собранието на Р.М. Loading...
сите 49 | | | веќе видена

Клучот за исплатата на субвенциите сега е во рацете на Уставниот суд. Ако судот го укине членот од кривичниот закон кој не ја дозволува исплатата, субвенциите ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Греењето во охридскиот студенски дом е без проблеми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: