Гевгелија и Прилеп му се приклучија на Вардар во 1/2 финалето


3 копии

Тренерот на Шкендија, Томас Брдариќ не го крие задоволството од пласманот на неговата екипа во финалето од Купот на Македонија по елиминацијата во полуфиналето ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Екипите на битолски Пелистер и тетовска Шкендија обезбедија пласман во финалето во фудбалскиот Куп на Македонија. Фудбалерите на Пелистер забележаа победа со ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Поп дивата Јелена Карлеуша има армија фанови, но и голема група на луѓе кои не ја сакаат, па едвај чекаат пригода за да прокоментираат нешто лошо под нејзините ...
сите 69 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гевгелија и Прилеп му се приклучија на Вардар во 1/2 финалето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: