Фризерски салон нуди масажа од питон


3 копии

55-годишниот Хозе Антонио е бездомник од Шпанија кој преку ноќ станал интернет сензација. Имено, еден локален фризерски салон му понудил целосна ...
| | прочитана: 247 | веќе видена | слични
3 копии

Хозе Антонио (55) бил шпански бездомник, а потоа преку ноќ стана Интернет сензација. На него локалниот фризерски салон му понудил комплетна трансформација ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

25 години Хозе за мали пари помагал на возачите да ги паркираат своите автомобили и живеел на улица. Се до денот кога сопственикот на локалниот салон „La ...
| | веќе видена | слични

Бездомник од Мајорка одвај имал доволно пари за храна, а сега за него зборува целиот интернет, а им влегол во око и на припадничките на понежниот пол. ...
| | прочитана: 1205 | веќе видена | слични
2 копии

По 25 години поминати на улица заработувајќи како знае и умее за парче леб, Хосе Антонио, доби драматична промена на изгледот која го остави во солзи. Антонио ...
| | прочитана: 1397 | веќе видена | слични

 Хозе Антонио е бездомник кој вообичаено работи на нелиценциран паркинг и вади пари колку за да се прехрани. Пред некое време му била понудена трансформација ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нема да биде никакво изненадување опструкциите од страна на судовите кон предметите на Специјалното јавно обвинителство (СЈО) да продолжат. Потребни се итни ...
сите 407 | | | прочитана: 276 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 6 | | | прочитана: 224 | веќе видена

Фолк-пејачот Аца Лукас р ечиси два месеци ја бранува јавноста со бурниот приватен живот. Добро, рака на срце неговиот живот и не е толку приватен, особено по ...
сите 64 | | | прочитана: 279 | веќе видена

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов ја повикува Владата да го објави и образложи текстот на договорот за добрососедство со Бугарија пред негово ...
сите 270 | | | веќе видена

Познатиот креатор Саша Видиќ од неодамна гостуваше во емисијата „Rada sam“ каде откри дека десет пати спиел во ист кревет со Цеца.А, една недела подоцна, ...
сите 23 | | | прочитана: 1046 | веќе видена

Лепа Брена ги разнежни своите обожаватели кога на Инстаграм на својот сопруг Слободан Живојиновиќ Боба му го честита 54-от роденден. Двајцата опуштено уживале ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фризерски салон нуди масажа од питон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: