Фотографија стара три години ја вметнуваат како да е дел од „За заедничка Македонија“


„Смрт за Шиптари“ е плакатот што го држат в раце млади момчиња, за кои се тврди дека последниве денови се дел од протестите против тиранската платформа во ...
| | прочитана: 164 | веќе видена | слични

Лажните вести не го тресат само модерниот свет, и пред почеток на Втората светска војна беа популарни. Така фотографијата на малиот Џони од Америка стана ...
| | веќе видена | слични

Пред потпишувањето на извршните одредби чии последици резултираа со смртта на милиони невини луѓе и уништување на Западниот свет каков што беше до тогаш, Адолф ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гевгелија гласаше против отворање на рудници, а одлуката на граѓаните е задолжитена и обврзувачка за надлежните. Во иднина, општина Гевгелија не ќе може да ...
сите 166 | | | веќе видена

Додека медиумите од региионот пишуваат за насилничкото однесување на Раста, сопругот на Ана Николиќ, таа како да не е многу засегната од сето тоа. Таа на ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фотографија стара три години ја вметнуваат како да е дел од „За заедничка Македонија“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: