(Фото) Убавата Каљтрина- врвен музичар и талентиран мејкап артист

2 копии

Кога ќе ја погледне човек оваа жена, на прв поглед остава впечаток како светски позната дива. Убава, згодна мајка, едноставно човек да и позавиди. Од мали нозе ...
| | веќе видена | слични

 Им се восхитувате на вештината и оригиналноста на популарните видео блогерки? Во живо, нештата и не се толку совршени и сјајни. Кога станува збор за ...
| | веќе видена | слични

 Многу славни убавици зрачат со самодоверба и сигурност во сопствениот изглед или барем така ни изгледа само на нас. Реалноста е малку поинаква. Супермоделот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 311 | | | прочитана: 1115 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Македонија нема заедничка историја со Бугарија, ниту пак со некоја друга држава, вели новинарот и колумнист Тодор Пендаров. „Тоа е тоа што ми смета во овој ...
сите 397 | | | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 373 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со умерена облачност, повремено облачноста ќе се зголемува и ќе има локална појава на дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Убавата Каљтрина- врвен музичар и талентиран мејкап артист

Од:
До кого (е-маил):
Порака: