Бела Хадид покажа се на црвениот тепих

2 копии

Со проекцијата на „Духовите на Исмаил“ на режисерот Арно Деплешен завчеравечер почна 70-тото издание на Kанскиот филмски фестивал. Вкупно 19 филма ќе се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Моника Белучи на отворањето истакна "идентитетот на филмот нема пол, знаме, ниту граници# при што му одаде почит на Алмодовар нарекувајќи го "човекот кој ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сузан Сарандон и Моника Белучи блеснаа на отворањето на 70. Кански филмски фестивал на Француската ривиера. Филмските диви од „старата школа“ покажаа што значи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 311 | | | прочитана: 1115 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Македонија нема заедничка историја со Бугарија, ниту пак со некоја друга држава, вели новинарот и колумнист Тодор Пендаров. „Тоа е тоа што ми смета во овој ...
сите 397 | | | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 373 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со умерена облачност, повремено облачноста ќе се зголемува и ќе има локална појава на дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бела Хадид покажа се на црвениот тепих

Од:
До кого (е-маил):
Порака: