Фиорентина и Јувентус изборија четвртфинале во италијанскиот куп


2 копии
2 копии
2 копии

Наполи ја совлада Специја со 3:1 и очекувано се најде во четвртфиналето на италијанскиот фудбалски куп. Прволигашот мораше да почека за потврда на пласманот до ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По конституирањето на Собранието, доколку претседателот Иванов не го додели мандатот на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, тогаш не треба да се чека, туку самото ...
сите 212 | | | веќе видена

Известувачот за Република Македонија во Европскиот парламент, Иво Вајгл, во изјава за државната новинска агенција МИА демантира дека тој за некој медиум ...
сите 87 | | | веќе видена

Вистинска паника и страв владее во Црвенка, местото каде живееше и беше убиена Јелена Крсмановиќ Марјановиќ откако вчера била оставена палка, иста како онаа со ...
сите 30 | | | веќе видена

Во продолжение следува интегрален текст од соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Аболицираниот криминалец Зоран Заев е само уценет човек, кој исплашен од затвор за сите ...
сите 236 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фиорентина и Јувентус изборија четвртфинале во италијанскиот куп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: