„Филмот е мртов“: Мартин Скорсезе вели – помладите генерации едноставно не разбираат


Kанцеларијатa на Мартин Скорсезе на Менхетен, што се наоѓа на неколку блокови северозападно од силно обезбедуваната Трамп кула, најверојатно е најголемиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јелена Карлеуша неодамна имаше операција, а како што таа сама истакнала станува збор за минорен женски гинеколошки проблем.Сепак таа многу брзо се врати на ...
сите 20 | | | прочитана: 3868 | веќе видена

Американското Федерално истражно биро (ФБИ) ги предупредило шефовите за безбедност на Велика Британија дека манчестерскиот џихадист Салман Абеди, Британец од ...
сите 127 | | | веќе видена

СЈО како единствена независна институција ќе мора да ги прочешла кандидатите за министри кои ќе седнат во новата влада. Токму ова вчера го кажа и мандатарот ...
сите 226 | | | прочитана: 238 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Филмот е мртов“: Мартин Скорсезе вели – помладите генерации едноставно не разбираат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: