Фетус ја пробил матката на мајката, морале итно да го извадат

4 копии

Фетусот се пробил низ еден дел од мајчината матка и тука останал со денови. Мајката (33) била бремена во 22 недела и на прв поглед се било во ред. Меѓутоа која ...
| | прочитана: 839 | веќе видена | слични

Фетусот се пробил низ еден дел од мајчината матка и тука останал со денови. Мајката (33) била бремена во 22 недела и на прв поглед се било во ред. Меѓутоа која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Српските медиуми буквално преплавија со вести за сопругата на Аца Лукас, која ја следат во секој чекор по наводната афера со кошаркарот и поранешен сопруг на ...
сите 81 | | | прочитана: 921 | веќе видена

Ѓоша е погребан во негоот родно место Властинац во семејната гробница покрај таткото Стојан. Мештаните и понатаму се во шок поради прераната смрт на актерот. ...
сите 100 | | | прочитана: 1447 | веќе видена

Белгиските власти во средата доцна навечер, во рамките на истрагата за обидот за бомбашки напад на главната железничка станица во Брисел, извеле серија ...
сите 91 | | | веќе видена

Еден бразилски новинар се јавуваше во живо во вестите додека се наоѓаше на прометна улица. После неколку секунди, покрај него „прелета“ автобус кој не го удри ...
сите 15 | | | прочитана: 1120 | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска се сретна со Борге Бренде, министер за надворешни работи на ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фетус ја пробил матката на мајката, морале итно да го извадат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: