Еве како изгледа Марла Мејплс - втората сопруга на Доналд Трамп


Отказот моментално изгледа како последна опција, но претседателот веројатно ќе мора да се одлучи за тој потег, за да ги спаси своите деца од затвор и себе од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Адвокатот на американскиот претседател Доналд Трамп, Јан Секулов, изјави дека не постои ништо незаконско во средбата на најстариот син на Трамп, Доналд Трамп ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На првата средба на претседателите на САД и Франција, светот го посведочи првиот цврст и долг стисок меѓу двајцата лидери. Но на испраќањето на Трамп и првата ...
| | веќе видена | слични
9 копии
4 копии
6 копии

Американските граѓани на американскиот претседател Доналд Трамп му доделија најлош рејтинг за првите шест месеци од мандатот, кој го имал досега претседател на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бранислава и Лукас раскинаа поради нејзините голи фотографии кои пред 11 години ги праќала на тогашното момче. Ова се фотографиите кои и пресудија на нејзината ...
сите 68 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ Петре Шилегов денеска изјави дека одложувањето на притворите до правосилноста на решенијата за притвор им овозможиле да избегаат на ...
сите 248 | | | прочитана: 1099 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 12 | | | прочитана: 10201 | веќе видена

Миљан Д. од Прекадин кај Прокупљњ зел од сопругата Снежана Д. 500.000 динари, кои таа ги зела како кредит за реновирање на куќата, и побегнал со возилото, ...
сите 8 | | | прочитана: 265 | веќе видена

За разлика од своите популарни колешки, актерката Ева Лонгорија не ги искривува сликите од својата фигура... Латино убавицата гордо го истакнува своето убаво ...
сите 30 | | | прочитана: 791 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како изгледа Марла Мејплс - втората сопруга на Доналд Трамп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: